
Ujutro se očekuje povećanje oblačnosti na sjeveru i zapadu, pa će u tim predjelima postojati uslovi za slabu kišu ili rosulju. Od centralnog pojasa na istok i jug biće sunčano uz malu oblačnost.
Tokom dana biće promjenjivo do pretežno oblačno, na sjeveru i zapadu oblačno, ali suvo, uz blag pad temperature. Prema večeri oblačno i u južnoj polovini zemlje, kada će na sjeveru doći do raslojavanja i smanjenja oblačnosti.
Duvaće slab do umjeren vjetar, sjeverni i sjeverozapadni, u Posavini i Semberiji jak. Na jugu tokom dana jaka do vrlo jaka bura.
Jutarnja temperatura iznosiće od 2 do 7, na planinama od minus 2 stepena Celzijusova.
Najviša dnevna temperatura biće od 7 do 12 stepeni, na jugu stepen dva viša, a na planinama od 4 stepena.
Temperatura u 13.00 časova: Bjelašnica 1, Višegrad i Rudo 6, Foča 10, Gacko i Srbac 11, Bileća 12, Nevesinje 13, Kalinovik, Sokolac, Srebrenica, Neum 14, Trebinje i Mostar 15, Bijeljina, Drvar, Gradačac, Zenica 16, Zvornik, Han Pijesak, Grude i Široki Brijeg 17, Novi Grad, Šipovo, Bihać, Sarajevo, Bugojno, Tuzla 18, Banjaluka, Mrkonjić Grad, Sanski Most I Prijedor 19 stepeni Celzijusovih.
Dešavanja u Bijeljini
Izvor: desavanjaubijeljini.com

















