Fudbaleri Čukaričkog savladali su Crvenu zvezdu sa 2:1 u sedmoj rundi superligaškog karavana Srbije.

Pun doprinos velikoj pobjedi dao je i banjalučki fudbaler Ognjen Vranješ koji je debitovao za Čukarički, a devedeset i kusur minuta komandovao je odbranom ekipe sa Banovog brda.

Čukarički je poveo u 23. minutu golom Mladena Docića sa bijele tačke, a poravnanje Crvenoj zvezdi, na otvaranju drugog poluvremena, sa penala donosi Žan Filip Kraso.

Čukarički je, ipak, uspio da stigne do tri boda, a gol vrijedan pobjede postigao je Sandej Adetundži koji je na sjajan način matirao Blazera.

Crvena zvezda je upisala svoj drugi prvenstveni poraz, a ujedno je napravila lošu uvertiru za gostovanje Mančester Sitiju u prvom kolu Lige šampiona.