Otvoreni kup Bosne i Hercegovine 24.06.2023. godine – Brčko Distrikt

Tekvondo klub Jopa Bijeljina nastupao je u Brčkom sa 51 takmičarom u svim uzrasnim kategorijama i osvojili su 44 medalje i sedam pehara. Nažalost, sedam takmičara su ostali bez medalja, ali bez obzira na to, poručuju – nema predaje idemo dalje u nove pobjede.

Bijeljinski takmičari su osvojili devet zlatnih medalja, 21 srebrnu medalju i 14 bronzanih medalja. Anastasija Mitrović proglašena je za najbolju mlađu kadetkinju turnira, gdje je pobijedila tri borbe.

Ekipni plasmani Tekvondo kluba Jopa iz Bijeljine je sljedeći: Vrtićanici prvo mjesto muški, vrtićanci treće mjesto zenski, mlađi kadeti drugo mjesto ženski, mlađi kadeti treće mjesto muški, seniori drugo mjesto muški, seniori treće mjesto zenski.

„Čestitamo našim takmičarima, bili ste odlični! Hvala puno roditeljima koji su bili uz nas i bodrili naše takmičare“, poručili su iz „Jope“.