Veliki sabor Pokreta “Sigurna Srpska“ u Bijeljini 12. marta: Stranka jača širom Republike Srpske (foto)

Pokret “Sigurna Srpska“ nastavlja da širi svoju političku snagu širom Republike Srpske, a veliki sabor Gradskog odbora u Bijeljini biće prilika da se pokaže sve veća podrška koju ova politička organizacija dobija među građanima.

Nakon niza aktivnosti i okupljanja u brojnim gradovima i opštinama, Pokret “Sigurna Srpska“ organizuje veliki sabor u Bijeljini, drugom po veličini gradu u Republici Srpskoj, gdje će predstaviti svoju viziju razvoja i daljeg političkog djelovanja.

Očekuje se da će sabor okupiti veliki broj članova, simpatizera i građana, što će, kako poručuju iz ove političke organizacije, potvrditi da stranka iz dana u dan jača i da njena podrška raste širom Republike Srpske.

BIJELJINA: Otvorene prostorije Pokreta Sigurna Srpska – poruka zajedništva, patriotizma i otvorene politike (foto,video)

Bijeljina, kao jedan od najvažnijih političkih i ekonomskih centara u Republici Srpskoj, biće mjesto gdje će Pokret “Sigurna Srpska“ pokazati svoju organizacionu snagu i odlučnost da nastavi jačanje političkog djelovanja.

Iz ove političke organizacije poručuju da sabor u Bijeljini nije samo politički skup, već i poruka jedinstva i zajedništva svih onih koji žele stabilnu, sigurnu i prosperitetnu Republiku Srpsku.

Veliki sabor Gradskog odbora Pokreta “Sigurna Srpska“ biće održan 12. marta u 19.00 časova u svečanom salonu “Moskva“ u Etno selu Stanišići. Organizatori pozivaju sve građane da prisustvuju i budu dio događaja koji će, kako ističu, pokazati snagu i jedinstvo ovog pokreta u Semberiji i cijeloj Republici Srpskoj.

Dešavanja u Bijeljini
Izvor: desavanjaubijeljini.com