''MOTORISTI'' SLAVILI U DVOROVIMA

Fudbaleri Proletera poraženi su u Dvorovima od Famosa iz Istočnog Sarajeva rezultatom 0:2.

Motoristi su poveli u ranoj fazi igre, već u 12. minutu mreža ekipa iz Dvorova se zatresla sa strijelac je bio Lalović - 1:0. Do kraja prvog poluvremena izabranici Dejana Matića su napadali ali bez većeg uspjeha po gol gostiju.

U nastavku susreta Proleter je napadao ali bez konkretnije završnice. Famos je petnaest minuta prije kraja susreta uspio postići i drugi pogodak preko Blažića za konačnih 2:0.

Nakon odigranog 5. kola Proleter je na petom mjestu sa devet bodova, dok je Famos na trećoj poziciji sa 13 bodova.

PROLETER – FAMOS  0:2 (0:1)

Strijelci: Lalović u 12, Blažić u 75. minutu za (Famos). Stadion: Proletera u Dvorovima. Gledalca: 150. Sudija: Velibor Vidaković (Zvornik). Žuti kartoni: Jović (Proleter), Šehić, Tešanović, Blažić, Kovačević, Elez, Minić, Drinjak trener (Famos).

PROLETER: Stanković, Omerbegić, Mrkajić (od 78. minuta Dupor), Pavlović  (od 64. minuta Pavlović), Vlačić (od 46. minuta Bogdanović), Ružičić, Maksimović (od 78. minuta Sekulović), Jevtić (od 64. minuta Crkvenjaš) Arnautović, Ćatić, Jović.

FAMOS: Terzić, Bašović, Kovačević, Otović, Lalovi (od 90. minuta Vidaković), Demirović, Tešanović (od 83. minuta Minić), Marković, Blažić, Frganja, Šehić (od 64. minuta Elez).

U narednom kolu Proleter gostuje lideru Vlasenici, dok će Famos ugostiti Mladost iz Gacka.