BIJELJINA: Ristanović donio pobjedu FK ''Podrinje'' Janja

Fudbaleri Podrinja na otvaranju proljećnog dijela sezone, na svom stadionu savladali su Alfa Modriču Rezultatom 1:0. Ovo je je bila sjajna uvertira u borbi za ostanak.

Podrinje je još jednom pokazalo karakter, ohrabrujuću igru i požrtvovanost svih aktera na terenu, a plod takve igre su zlatna tri boda u borbi za opstanak.

Jedin pogodak na utakmici viđen je u 35. minutu kada je Predrag Ristanović savladao golmana Alfa Modriče Andreja Pejića za 1:0.

PODRINJE – ALFA MODRIČA 1:0 (1:0)

STRIJELAC: Ristić u 36. minutu. Stadion: Podrinja u Janji. Bez gledalaca. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Žuti kartoni: Došlo (Podrinje), Vujić (Alfa Modriča).

PODRINJE: Bodiroga, Mulamustafić (od 13. minuta Draganić), Ristanović, Došlo, Đokić, Gjučinoski (od 80. minuta Savić), Marković, Nasufović (od 58. minuta Berak), Dujković, Subošić, Stojanović.

ALFA MODRIČA: Pejić, Pljevaljčić, Koprivica, Vuković, Božić (od 50. minuta Vujić), Kostadinović (od 46. minuta Radić), Demonjić (od 83. minuta Kuljanin), Guzijan, Janković (od 83. minuta Lukić), Kojić, Prljeta.

U narednim kolu Podrinje gostuje zvorničkoj Drini.