BIJELJINA: FK ''Radnik'' ubjedljiv u prvoj provjeri

U prvoj provjeri puleni Darka Nestorovića savladali su u Brocu, Alfa Modriču rezultatom 4:1. Radnik je poveo u finišu prvog poluvremena, kada je mrežu Alfe zatresao Vušurović u 44. minutu, pa su Bijeljinci na odmor otišli sa golom prednosti.
U Nastavku susreta izvršeno je nekoliko izmjena u obe ekipe, ali je Radnik nastavio sa svojom ofanzivom na gol Alfe. U 57. minutu nakon izrađene akcije mrežu Alfe pogodio je novajlija Jelić za 2:0.
Vidan umor od napornih priprema na licima igrača Radnika, te nepažnju odbrane ’’Plavih’’ iskoristio je napadač Alfe, Kuljanin te je smanjio na 2:1.
U finišu utakmice Radnik dolazi do ubjedljive pobjede. ’’Plavi’’ su za dva minuta postigli dva gola. Najprije je Motika u 87. minutu pogodio za 3:1, a nakon prekršaja nad Huseinbašićem u šesnaestercu Alfe, u strijelce upisao i Karić u 89. minutu iz jedanaesterca za 4:1.
RADNIK – ALFA MODRIČA 4:1 (1:0)
Strijelac: Vušurović u 44, Jelić u 57, Motika u 88, Karić iz penala u 89. minutu za Radnik, Kuljanin u 65. minutu za Alfa Modriču. Stadion: Jedinstva u Brocu. Bez gledalaca. Sudije: Đorđe Manojlović, Risto Elezović, Nebojša Đurić.
RADNIK: Kozić, Vasić, Filipović, Novaković, Janjić, Popara, Gogić, Lazić, Karić, Huseinbašić, Vušurović. Igrali su Hodžić, Jelić, Bakmaz, Milenković, Motika, Zupur, Jović, Šukilović, Ristanović. Trener: Darko Nestorović.
ALFA MODRIČA: Simić, Ninković, Koprivica, Janković, Radić, Pljevaljčić, Prljeta, Božić, Demonjić, Kojić. Igrali su još: Pejić, Simić, Nikić, Guzijan, Kovač, Kuljanin, Čeliković, Vuković, Blagojević, Kostadinović i Radulović. Trener: Dario Purić.