FK Radnik Bijeljina

FK ’’Radnik’’ iz Bijeljine odigrao je neriješeno u drugoj pripremnoj utakmici sa FK ’’Sloboda’’ Tuzla

U drugoj pripremnoj utakmici FK Radnik je odigrao 1:1 protiv ekipe FK Sloboda, a strijelci su bili Husejnović u 15′ iz penala (FK Sloboda), i u 24′ Andrija Janjić (FK Radnik).

Šef stručnog štaba Velibor Đurić se odlučio igračima rasporediti minutažu po poluvremenu.

U prvom poluvremenu su nastupali:

Lakić – Sivac, Janjić, Pavlović, Perišić – Gavrić, Ristanović – Subašić – Lošić, Čamdžić, Kruz.

U drugom poluvremenu su nastupali:

Samurović – Vasić, Josipović, Popadić, Veljkić – Santrač, Amidžić – Krstić – Albijanić, Došlo, Klenpić.

Ekipa Radnika danas putuje na Zlatibor na ljetnje pripreme, gdje će se zadržati deset dana, tačnije do 21. jula ove godine.

-U planu je odigravanje 3-4 pripremne utakmice, a za sada su dogovoreni dueli za 13. jul – FK Sutjeska (Nikšić) i za 17. jul – FK Zemun, saopšteno je iz FK “Radnik“ Bijeljina.

Na put su krenula 23 igrača: Lakić, Samurović, Dr. Krajišnik, Vasić, Sivac, Josipović, Janjić, Pavlović, Veljkić, Perišić, Gavrić, Santrač, Amidžić, Ristanović, Da. Krajišnik, Kruz, Subašić, Maričić, Albijanić, Lošić, Klenpić, Čamdžić, Došlo.