
Danas je sa radom u Bijeljini počelo mađarsko predstavništvo „Agroboss“, koje zastupa 14 mađarskih fabrika za proizvodnju poljoprivredne mehanizacije.
Predstavništvo se nalazi na adresi Jovana Dučića boj 9 , preko puta Saborne crkve na Ledincima , a do 01.09. 2022. godine će biti otvoreno od 09 do 15 časova !
Od zaposlenih u predstavništvu gospodina Bele Sedlaka (koji govori srpski jezik) i gospodina Kornela Kovača možete dobiti prezentaciju mehanizacije koju nude uvidom u vrlo kvalitetne kataloge na srpskom jeziku , kao i cijene koštanja artikala za koje ste zainteresovani, saopšteno je iz mađarskog predstavnišva u Bijeljini ’’Agroboss’’.
Dale su saopštili da od 01.09.2022.godine , kada na istoj adresi sa radom krene i Fondacija za održivi razvoj „Progressus“ koja je zadužena za subvenciju mehanizacije , radno vrijeme će biti od 08 do 16 časova.
Iz „Agrobossa“ su pozvali sve zainteresovane da iskoristite priliku kao i da se upoznaju sa asortimanom i cijenama mađarske mehanizacije , prije 01.09.2022. godine kada kreće apliciranje za subvenciju od 70% na cijenu mehanizacije.
Dešavanja u Bijeljini
Izvor: desavanjaubijeljini.com