I juniorska ekipa KMF Radnika MD Šop se okitila titulom jesenjeg prvaka

Juniori KMF Radnika MD Šop upisali sve pobjede i žele biti bolji od seniorske ekipe.

Svi ste čuli frazu „od sjaja, do očaja“. U slučaju juniorske ekipe KMF „Radnik MD Šhop“ večeras je bilo obrnuto. U zaostaloj utakmici prvog kola U-19 Premijer futsal lige BiH, Bijeljinci su ugostili ekipu KMF Jahorina Pale i počeli sa svojom prepoznatljivom igrom, ali u prvih pet minuta promašuju nekoliko idealnih prilika i tada dolazi do „crne rupe“ u igri domačina. Za 70 sekundi primaju tri gola, ali ni tu nije kraj, ponovo promašuju prilike, a gosti to kažnjavaju i na odmor odlaze sa prednošću od četiri gola.

TITULA OSTAJE U BIJELJINI: KMF Radnik MD Shop jesenji šampion Premijer lige BiH

U drugom poluvremenu kao da je na teren izašla neka druga ekipa, ekipa koja nije bila uopšte na terenu. Redaju se prilike pred golom Paljana,a onda dolaze i zasluženi pogotci.

Redom pogađaju Marković (tri puta), Trifković, Jokić i Agić, te na semaforu stoji rezultat 6-4 za domaćina.

Do kraja gosti uspijevaju da postignu još jedan pogodak, što je ujedno bio i krajnji rezultat večerašnjeg veoma zanimljivog meča.