Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u Milanu od sastava Intera rezultatom 4:0 (1:0) u okviru drugog kola Lige šampiona.

U 11. minutu Inter je poveo (1:0), a strijelac vodećeg pogotka bio je Hakan Čalhanoglu.

Sjajno je izveo slobodnjak sa više od 20 metara, lopta je kačila Krunića, da bi od stative završila u mreži Glazera.

Glazer je opet primio gol u svoj ugao.

Igrao se 59. minut utakmice, kada je Inter duplirao prednost i poveo 2:0 protiv Zvezde, a strijelac je bio Marko Arnautović.

Glavni krivac bio je Rade Krunić, koji je izgubio loptu, da bi Taremi proslijedio Arnautoviću, kome nije bilo teško da savlada Glazera.

Treći pogodak za tim iz Milana djelo je Lautara Martinesa u 71. minutu utakmice.

Ovoga puta, Spajić je bio glavni krivac, loše je primio loptu, Taremi mu je oteo, proigrao Lautara, koji je savladao Glazera.

Tačku na „i“ Inter je stavio deset minuta kasnije, nakon postignutog trećeg gola.

Inter je povisio prednost na 4:0, a Taremi je bio siguran iz jedanaesterca.

Naredni susret u najelitnijem klupskom takmičenju u Evropi, Crvena zvezda igra 22. oktobra, kada gostuje ekipi Monaka, dok će Inter dan kasnije gostovati sastavu Јang Bojsa u Bernu.

Tim Vladana Milojevića je na startu elitnog takmičenja poražen od Benfike kod kuće (2:1), dok su „nerazuri“ remizirali sa Sitijem u Mančesteru (0:0).