Juče, 16. oktobra je u gradskoj dvorani odigrana utakmica između odbojkašica ŽOK Radnik i OK Inova iz Banja Luke. U izvanrednoj odbojkaškoj predstavi punoj odličnih poena i izuzetne borbenosti sa obje strane, posle 2 zata i 15 minuta nadigravanja u četiri seta pobijedile su bijeljinske odbojkašice rezultatom 3:1. Ovom pobjedom su se plasirale u polufinale KUP-a Republike Srpske što je svakako rezultat vrijedan pažnje i poštovanja.

Naredni protivnik će biti poznat poslije žrijebanja, a to će svakako biti neka od ekipa premijer lige. Za ŽOK Radnik su nastupile: Stojiljković, Milošević, Vuković, Marić, Kovačić, Damjanović, Dačić, Livopoljac, Kovačević, Perić, Mićić, Lukić, Ðurić i Mirkanović. Trener Borko Mićić.

Utakmicu su sudili: Dijana Vidović i Davor Smolić. Delegat Ana Vasiljević.