Fudbaleri Igmana iz Konjica su u 13. kolu Premijer lige BiH savladali Zvijezdu 09 rezultatom 3:1.

Fudbaleri Zvijezde 09 ostaju prikovani za dno tabele sa samo osvojenih 5 bodova iz 13 utakmica.

Darko Bodul je doveo Igman u vodstvo u 24. minuti susreta da bi svega četiri minute kasnije Petar Karaklajić donio izjednačenje gostima.

Da domaći imaju prednost na odmoru pobrinuo se Mirsad Ramić koji je u 42. minuti susreta postigao pogodak za vodstvo Igmana.

Tu nije bio kraj golovima budući da je Stefan Denković u 81. minuti susreta postigao treći pogodak za Igman i postavio konačan rezultat utakmice.

Igman je trenutno deveti na tabeli sa 15 osvojenih bodova iz 13 odigranih utakmica dok je Zvijezda i dalje posljednja sa pet bodova.

Igman – Zvijezda 09: 3:1 (Bodul 24′, Ramić 42′, Denković 81′ / Karaklajić 28′)