Fudbaleri bijeljinskog Radnika su jučer odigrali još jednu prijateljsku utakmicu.

Protivnik Radniku bio je drugoligaš Republike Srpske Proleter iz Dvorova, a trener Velibor Đurić je iskoristio ovu utakmicu da izmiješa ekipu i rasporedi minutažu onima koji su igrali u prvom kolu protiv Slavije, kao i onima koji su odmarali.

Na kraju Radnik slavi pobjedu od 3:0, a strijelci su bili Adešina Abdulfatai, Aleksandar Maksimović i Pavle Maletić, a sva tri gola su postignuta u prvom poluvremenu.

Sastav FK Radnik: Mitrović (g) (45′ Lakić(g)), Veljkić (65′ Perišić), Despotović (k)(65′ Kačarević), Janjić (65′ Josipović), Lošić (65′ Vasić), Maletić (65′ Amidžić), Matković (65′ Ristanović), Maksimović (65′ Kruz), Fatai (65′ Albijanić), Stjepanović (45′ Sampson), Šoškić (45′ Došlo).