
Kompanije Tehnički remont Bratunac /TRB/ i Elvako Met pro učestvovaće na predstojećem Međunarodnom sajmu privrede u Banjaluci “Banjaluka Expo 2025” na kojem će predstaviti svoje proizvode i usluge, kao i najaviti nove razvojne projekte.
Posjetioci ove privredne manifestacije biće u prilici da vide i lako taktičko vozilo “Vihor” koje će biti izloženo na štandu 22, u Hali 1 u kompleksu banjalučkog Univerziteta u Banjaluci, gdje se sajam održava.
Učestvovanje na “Banjaluka Expo 2025” važno je za TRB i Elvako Met pro kao prilika da se domaća javnost bolje upozna o proizvodima, kapacitetima i načinu našeg rada, ali i kao vid podrške ovakvim skupovima koji doprinose razvoju privrede Republike Srpske.
Kompanija TRB u kontinuitetu ulaže u sve segmente razvoja, od proizvoda, mašina, ljudskih resursa, do marketinga i učešća na svjetskim, ali i domaćim i regionalnim sajmovima, s ciljem razvoja namjenske industrije u Republici Srpskoj i stvaranja kvalitetnih, domaćih proizvoda iz ove oblasti.
I ovaj sajam u Banjaluci za TRB i Elvako Met pro biće prilika za povezivanje sa drugim kompanijama i stručnjacima iz različitih oblasti, što će doprinijeti novim razvojnim projektima kao ključnim za unapređenje našeg poslovanja.
Međunarodni sajam privrede “Banjaluka Expo 2025” biće održan od 18. do 21. marta.
Dešavanja u Bijeljini
Izvor: desavanjaubijeljini.com