Utakmica 1. Kola M-tel prve lige Republike Srpske pripala je domaćoj ekipi Bijeljine. Rezultat je glasio RK Bijeljina – RK Teslić 32:27.

Igrači trenera Slavena Lončara su bili u rezultatskoj prednosti svih 60 minuta. Na golu Bijeljine odlično su branili golmani David Ostojić koji je imao 9 odbrana u prvom poluvremenu i iskusni Vladimir Janković koji je upisao 12 odbrana u drugom poluvremenu.

U gostujućoj ekipi najbolji pojedinac je bio kapiten Slaven Šijaković dugogodišnji premijerligaški igrač koji je sa velikim uspjehom nastupao u nekoliko timova Premijer lige BiH.

Šijaković je postigao 7 golova. Strijelci za RK Bijeljina: Živanović 8 Marinković 6 Žuža 4 Stevanović 5 Latinović 5 Lontoš 1 Vejnović 1 Mehmedović 1 Matić 1.