FK Radnik Bijeljina

Fudbaleri FK ’’Radnik’’ iz Bijeljine nalaze se na Zlatiboru u okviru ljetnjih priprema za početak Premijer lige BiH, a na Zlatiboru će boraviti do 21. jula ove godine.

Radnik je danas odigrao pripremnu odnosno prijateljsku utakmicu sa Jedinstvom iz Bijelog Polja koja je završena rezultatom 1:1.

FK Radnik – FK Jedinstvo (BP) 1:1 (1:0)

Strijelac za Radnik je bio Milorad Albijanić.

Kao i u prethodne dvije utakmice, šef stručnog štaba Velibor Đurić se odlučio igračima rasporediti minutažu po poluvremenu.

U prvom poluvremenu su nastupali:

Lakić – Vasić, Gavrić, Pavlović, Veljkić – Krajišnik, Santrač – Azis – Albijanić, Došlo, Kruz

U drugom poluvremenu su nastupali:

Samurović – Sivac, Janjić, Josipović, Perišić – Ristanović, Amidžić – Subašić – Lošić, Čamdžić, Klenpić.

Sljedeća pripremna utakmica je na programu 17. jula, a protivnik je ekipa FK ’’Mačva’’.

Na pripremama se nalaze 23 igrača: Lakić, Samurović, Dr. Krajišnik, Vasić, Sivac, Josipović, Janjić, Pavlović, Veljkić, Perišić, Gavrić, Santrač, Amidžić, Ristanović, Da. Krajišnik, Kruz, Subašić, Maričić, Albijanić, Lošić, Klenpić, Čamdžić, Došlo.