Ugljevičani su Dvorovima doživjeli poraz nakon penala u poslednjim trenucima susreta.

U okviru 17. kola Druge lige Republike Srpske fudbaleri ugljevičkog Rudara nesrećno su poraženi u Dvorovima od ekipe Proletera rezultatom 2:1, nakom što je u 92. minutu dosuđen penal za domaćina.

Prvo poluvrijeme obilježila je nešto opreznija igra na obje strane, te se na odmor otislo sa početnim rezultatom, bez ozbiljnijih prilika na obje strane.

Drugo poluvrijeme donosi više dinamike na samom terenu, a prvi do vodstva dolazi ekipa Proletera golom Pavla Maletića u 65. minutu. U 80. minutu meča kapiten Rudara Branislav Cvijić izjednačava rezultat na 1:1.

Ravnopravnu i prilično ujednačenu igru na samom kraju meča, prekida penal za domaćina koji je u 92. minutu, po misljenju gostiju, dosuđen neopravdano. Ekipa Proletera dosuđeni penal koristi, te Nemanja Rakić golom sa jedanaest metara postavlja konačan rezultat u poslednjim sekundama meča.

FK „PROLETER“ DVOROVI – FK „RUDAR“ UGLJEVIK 2:1 (0:0)