Saveze, stidi se. Sluga si politike, skandirale su pristalice Željezničara sinoć na zapadnoj tribini.

Na Tušnju se snoć igrala utakmica šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine između Slobode i Željezničara.

U centru pažnje su bilil navijači obje ekipe. Oni su, nezadovoljni dešavanjem u i oko bh. fudbala, uzvikivali „Savez napolje“.

– Saveze, stidi se. Sluga si politike – skandirale su pristalice Željezničara koje su smještene na zapadnoj tribini.

Susret je nakratko i prekinut u 17. minuti jer je sudija Dražen Marić iz Bijeljine tražio da se skloni zastava Armije Republike Bosne i Hercegovine.

Dražen Marić

Nogometaši Slobode plasirali su se u osminu finala Kupa BiH nakon što su na Tušnju pobijedili Željezničar rezultatom 1:0 golom Kapetanovića u 65. minutu utakmice.

Inače sudija iz Bijeljine Dražen Marić je maestralno sudio utakmicu te pohvale dolaze sa svih strana.