FK ''Podrinje'' Janja autogolom Radoje u 70. minutu stiglo do pobjede

Fudbaleri Podrinja savladali su Borac iz Kozarske Dubice minimalnim rezultatom 1:0. Podrinje je do pobjede došlo autogolom Siniše Radoje u 70. minutu utakmice.

PODRINJE – BORAC 1:0 (0:0)
Strijelac: Radoja (ag) u 70. minutu (Borac). Stadion: Podrinja u Janji. Bez gledalaca. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Žuti kartoni: Dujković, Spasojević, Subošić, Maksimov (Podrinje), Rudan, Radoja Kovačević (Borac). Crveni kartoni: Marko Marković u 82, Miodrag Ivanišević u 74. minutu predstavnik FK Podrinje. Bojan Kremenović u 90+4. minutu (Borac).

PODRINJE: Bodiroga, Ristanović, Došlo, Đokić (od 63. minuta Lukić), Berak (od 85. minuta Nasufović), Marković, Savić, Dujković, Spasojević (od 91+1. minuta Maksimov). Subošić, Draganić.

BORAC: Orlando, M. Kovačević, M. Kovačević, Rudan, Mršić, Radoja, Kovačević, Kremenović, Pekić (od 58. minuta Marinković), Krneta (od 58. minuta Topić), Rašević.

Podrinje se ovom pobjedom sa ukupno 15. bodova izdjenačilo na tabeli sa pretposlednjim brčanskim Jedinstvom, a već u subotu će u Brčkom u derbiju začelja ova dva kluba ukrstiti koplja u borbi za opstanak.

Kapiten Podrinja Aco Đokić nije krio zadovoljstvo nakon utakmice sa Borcem u kojoj je njegov tim upisao tri boda.

- Jedna prava prvenstvena utakmica sa mnogo duela i borbenosti na obije strane. Mi smo imali par kadrovskih problema, povreda i stomačni virus kod dva igrača, ali i pored svega toga igrači koji su istrčali na teren dali su svoj maksimum i zasluženo smo uzeli tri veoma bitna boda. Gostima čestitam na dobroj igri, a mi se već okrećemo narednoj utakmici u Brčkom protiv Jedinstva - rekao je na kraju Đokić.